Seneste auktioner

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste auktioner - alle samlet ET sted.

SVIKMØLLEN 1956 RIMELIG STAND.

SVIKMØLLEN 1956 RIMELIG STAND. ,.
Klokken 10.00 Thursday den 20. June 2019
Kategori: Magasiner & Blade

SVIKMØLLEN 1948 RIMELIG STAND.

SVIKMØLLEN 1948 RIMELIG STAND. .
Kategori: Magasiner & Blade

SVIKMØLLEN 1943 RIMELIG STAND.

SVIKMØLLEN 1943 RIMELIG STAND. .
Kategori: Magasiner & Blade
8 STK. ROMANER/BØGER BLANDET GENRER. DE FLESTE SOM NYE.
8 STK. ROMANER/BØGER BLANDET GENRER. DE FLESTE SOM NYE. .
SPÅDOMMEN 1+2 SOM NYE. EVENTYR OM ELVERFOLK
SPÅDOMMEN 1+2 SOM NYE. EVENTYR OM ELVERFOLK .
Kategori: Ungdomsbøger
BØRNE OG UNGDOMS BØGER. STØRRE LOT. BLA. LEKSIKON.
BØRNE OG UNGDOMS BØGER. STØRRE LOT. BLA. LEKSIKON. LEKSIKON MANGLER RYGGEN.
Kategori: Børnebøger
BØRNE BØGER ,STORT LOT I FLOT STAND.
BØRNE BØGER ,STORT LOT I FLOT STAND. .
Kategori: Børnebøger
BAMSER. 2 STK. NYE KVALITETS BAMSER FRA AUSTRALIEN + TOP-TOY
BAMSER. 2 STK. NYE KVALITETS BAMSER FRA AUSTRALIEN + TOP-TOY SOM NYE.
Kategori: Bamser
BRANDBILER 12 STK. FRA SIKU TYSKLAND. SOM NYE.
BRANDBILER 12 STK. FRA SIKU TYSKLAND. SOM NYE. .
Kategori: Siku
BRANDBILER 12 STK. FRA SIKU TYSKLAND. SOM NYE. 1 ORIG. ÆSKE
BRANDBILER 12 STK. FRA SIKU TYSKLAND. SOM NYE. 1  ORIG. ÆSKE .
Kategori: Siku
BRANDBILER 3 STK. FRA SIKU TYSKLAND. SOM NYE. 13-16-20 CM.
BRANDBILER 3 STK. FRA SIKU TYSKLAND. SOM NYE. 13-16-20 CM. .
Kategori: Siku
BRANDBILER 3 STK. FRA SIKU TYSKLAND. SOM NYE. 15-15-21 CM.
BRANDBILER 3 STK. FRA SIKU TYSKLAND. SOM NYE. 15-15-21 CM. .
Kategori: Siku
BRANDBILER 3 STK. FRA SIKU TYSKLAND. SOM NYE. 15-19-22 CM.
BRANDBILER 3 STK. FRA SIKU TYSKLAND. SOM NYE. 15-19-22 CM. .
Kategori: Siku
BRANDBILER 4 STK. FRA SIKU TYSKLAND. ALLE SOM NYE. SE TEKST.
BRANDBILER 4 STK. FRA SIKU TYSKLAND. ALLE SOM NYE. SE TEKST. BUS = 21 CM DE ANDRE 14-15-17,5 CM.
Kategori: Siku
BRANDBIL FRA CORGI NY I ORIGINAL ÆSKE M/ NR. CERTIFIKAT.
BRANDBIL FRA CORGI NY I ORIGINAL ÆSKE M/ NR. CERTIFIKAT. FRA CLASSIC EDITION SERIEN.
Kategori: Corgi
Kategori: Corgi
Kategori: Corgi
Kategori: Corgi
Mudvayne - The New Game CD 2008
Mudvayne - The New Game CD 2008 CD: Near Mint- tilstand Sleeve/booklet:  Near Mint- tilstand Tilstandsgradering: F (Fair) - meget ripete, kan hakke G (good) - ripete, men ikke like mange eller like dype riper, skal ikke hakke VG (Very Good) - normalt brukt EX (Excellent) - pen NM (Near
Kategori: Metal
BRANDBIL FRA CORGI NY I ORIGINAL ÆSKE M/ NR. CERTIFIKAT. FRA CLASSIC EDITION SERIEN
Kategori: Corgi
Erling Enger oljemaleri
Erling Enger oljemaleri 46 x 55 cm (53 x 62 cm inkl. ramme) Oljemaleri på plate av Erling Enger. Signert "EE" nede til høyre. Treramme. Maleriet kan sendes på forsvarlig vis for kr 149,- inkl. sporing og forsikring eller leveres fritt innen Oslo/Akershus/Østfold etter avtale. Ka
Kategori: Eldre norske oljemalerier
Kategori: Corgi
Harald Pryn oljemaleri
Harald Pryn oljemaleri 70 x 100 cm (68 x 118 ramme) Oljemaleri på lerret av Harald Pryn Signert nede til venstre. Treramme. Dette er et svært flott maleri, det finnes noen få nordiske kunstnere som kan snø. Harald Pryn var en av dem, sammen med Peder Mønsted og Frits Thaulow. D
Kategori: Oljemalerier
Kategori: Corgi
Karl Uchermann oljemaleri - "Tålmodighet"
Karl Uchermann oljemaleri - 86 x 73 cm (94 x 81 cm inkl ramme) Oljemaleri på lerret av Karl Uchermann. Signert nede til venstre. Treramme fra tiden. Dette er en unik mulighet til å skaffe et stort ekte oljemaleri av Karl Uchermann. En av våre aller fremste kunstnere. Hunden er en va
Kategori: Oljemalerier
Nikolai Ulfsten oljemaleri fra Ogna malt 1882
Nikolai Ulfsten oljemaleri fra Ogna malt 1882 "Ogna" 1882 34 x 62 cm 49 x 77 cm inkl ramme Oljemaleri på lerret festet til plate. Signert, stedsbestemt og datert "N Ulfsten, Ogna, 82". Ny eksklusiv innramming. Maleriet har noen ujevnheter da det over tiden har oppstått luft mellom lerretet og platen.
Kategori: Oljemalerier